Бъфало Сейбърс – Детройт Ред Уингс 1:3
(1:0, 0:1, 0:2)

Бъфало Сейбърс записа четвърта поредна загуба в НХЛ, след като отстъпи с 1:3 като домакин на Детройт Ред Уингс.

Йохан Францен, Даниел Алфредсон и Дарън Хелм се разписаха за Детройт, а вратарят Йонас Густавсон направи 21 спасявания. Хенрик Зетерберг направи една асистенция и вече има 700 точки в НХЛ.

Коуди Ходжсън вкара единствения гол за Бъфало, а вратарят Райън Милър отрази 32 удара към вратата си. „Остриетата“ загубиха 11 от последните си 13 мача и нямат победа от 15 ноември.

Каролина Хърикейнс – Отава Сенатърс 4:1
(0:1, 3:0, 1:0)

Ерик Стаал се отличи с гол и две асистенции за Каролина при победата с 4:1 над Отава, а вратарят на Хърикейнс Кам Уорд отрази 35 удара.

Джейсън Спеца даде аванс на Отава в 67-ата секунда на мача и това беше 10-ото му попадение от началото на сезона. Каролина обаче вкара три попадения през втората част.

Патрик Дуайър, Туомо Рууто и новобранецът Елиас Линдхолм също се разписаха за Каролина. Хърикейнс спечелиха 10 от последните си 11 мача като домакин на Отава. Вратарят на Сенатърс Робин Ленер направи 33 спасявания.