Лидерът в Западната конференция на НХЛ Чикаго разгроми със 7:1 Детройт, като Брандън Саад вкара две попадения и записа една асистенция за гостите от щата Илинойс. Дейв Боланд също заби две шайби, а Джонатан Тейвс се отличи с гол и два паса. Жереми Морен и Ники Леди също се разписаха, а вратарят Кори Крофорд спаси 33 удара.

За Червените криле единственото попадение вкара Кори Емертън 33 секунди преди края на мача. Те смениха вратаря си във втората част, след като Джими Хауърд пусна леки голове в началото на втората третина.

Чикаго поведе с 3:0 в първите 4 минути и 12 секунди, като Хауърд пусна всеки от трите първа шута. Резервата Йонас Густавсон пък отрази 9 от общо 12 удара, така че разликата в процента на спасяванията не беше голям.