Бостън Бруинс – Чикаго Блекхоукс 2:3
(0:2, 1:1, 1:0)
Чикаго Блекхоукс записа осмата си поредна победа, след като се наложи с 3:2 над Бостън Бруинс. Тимът от Чикаго поведе с 3:0 в средата на втората част и след това допусна резултатът да бъде намален. Вратарят на тима Скот Дарлинг, който замени контузения Кори Крофърд, направи 32 спасявания.

Отава Сенатърс – Лос Анджелис Кингс 3:5
(0:0, 1:2, 2:3)
Дейв Камерън записа неуспешен дебют начело на „сенаторите“, след като тимът му загуби от шампиона Лос Анджелис Кингс с 3:5. В началото на третата част резултатът беше 2:2, но „кралетете“ се откъснаха напред след попадения на Анже Копитал и Тревър Люис. Така тимът от Лос Анджелис прекъсна серията си от две поредни загуби.

Колорадо Авъланч – Уинипег Джетс 3:2 след дузпи
(0:0, 1:2, 2:1, 0:0, 1:0)
Нападателят Мат Дюшен се отличи с гол, асистенция и реализирана решаваща дузпа за успеха на Колорадо Авъланч с 3:2 след дузпи над Уинипег Джетс. С тази победа „лавините“ спряха серията си от четири поредни загуби.

Сейнт Луис Блус – Ню Йорк Айлъндърс 6:3
(2:0, 0:2, 4:1)
Лявото крило Александър Стийн вкара втория си гол в мача при 2:2 в четвъртата минута на третия период, за да даде на Сейнт Луис Блус аванс при победата с 6:3 над Ню Йорк Айлъндърс.

Тампа Бей Лайтнинг – Каролина Хърикейнс 2:1
(0:0, 0:0, 2:1)
Тампа Бей Лайтнинг победи Каролина Хърикейнс 2:1 след малко късмет. 31 секунди преди края на редовното време удар на дясното крило Никита Кучеров се удари в защитника на „ураганите“ Рон Хейнсли и шайбата се озова в мрежата на тима от Каролина.

Вашингтън Кепитълс – Кълъмбъс Блу Джакетс 2:3 след прод.
(1:1, 0:0, 1:1, 0:1)
Кълъмбъс на два пъти се измъкваше от изоставане с един гол, за да стигне до успеха с 3:2 след продължения над Вашингтон Кепитълс. Лявото крило Ник Фолиньо вкара победния гол за гостите 18,8 секунди преди края на продължението.

Аризона Койотс – Нешвил Предатърс 1:5
(1:3, 0:0, 0:2)
Аризона Койотс записа осма поредна домакинска загуба, след като отстъпи с 1:5 на Нешвил Предатърс. Лявото крило Джеймс Нийл вкара 11-ия си гол за сезона при успеха на „хищниците“, а нападателят Майк Фишър реализира първото си попадения за редовния сезон.

Филаделфия Флайърс – Ню Джърси Девилс 4:1
(2:0, 0:1, 2:0)
Филаделфия Флайърс победи Ню Джърси Девилс с 4:1, но срещата ще се запомни с първия гол за Филаделфия през този сезон при числено намален състав. Негов автор беше нападателят Шон Кутурие.

Бъфало Сейбърс – Калгари Флеймс 4:3
(0:0, 2:2, 2:1)
Бъфало Сейбърс се наложи над Калгари Флеймс с 4:3 след победен гол на Мат Мулсон. Лявото крило на „сабите“ реализира второто си попадение в мача 7:29 минути преди края на третата част.

Сан Хосе Шаркс – Минесота Уайлд 2:1
(0:0, 1:0, 1:1)
Сан Хосе Шаркс стигна до успеха над Минесота Уайлд с 2:1 след победен гол на нападателя Джо Павелски през третата част. Неговото попадение дойде при резултат 1:1 и падна 1:48 минути след началото на последния период.