Коуди Ийкин, Стефан Робидас и Райън Гарбът вкараха голове в рамката на едва 53 секунди в последната третина за победа на Далас с изразителното 6:3 над Анахайм в среща от Националната хокейна лига на САЩ и Канада (НХЛ). Звездите губеха с 1:2 преди головата фиеста във вратата на Йонас Хилер. Шестото попадение за сезона на Ийкин изравни резултата при 2:2 в началото на третата част, а 25 секунди по-късно Робидас вкара шайбата в мрежата на Анахайм с изстрел между двете зони за булата.

Гарбът пък наниза победното попадение 13:42 минути преди края, след като се възползва от загубена шайба.

Дан Елис спря 28 изстрела на вратата на отбора на Далас, който след победата с 5:1 над Калгари на 24 октомври беше с баланс 0-2-2 у дома.