Едмънтън Ойлърс записа 10-а поредна загуба в НХЛ, след като отстъпи с 2:5 на Аризона Койотс като домакин. „Койотите“ имаха само една победа в предишните си шест мача, но стигнаха до успеха след 4 гола през втората третина.

Джордан Еберле от Едмънтън вкара единствения гол в първата част, но тимът от Аризона обърна с два ранни гола на Тобиъс Ридер при числено малцинство в началото на втория период. Оливер Екман-Ларсон и Микел Бьодкер се разписаха до края на третината. Мартин Ерат добави едно попадение за Койотс в началото на третия период, а Джеф Петри се разписа за Ойлърс.

Кълъмбъс Блу Джакетс спря серията си от шест поредни загуби след успех с 2:1 над Флорида Пантърс. Мат Калвърт даде аванс на Кълъмбъс през първата част, но защитникът Арът Екблад изравни за „пантерите“ в началото на втората третина. Буун Дженър реализира победния гол за Блу Джакетс в средата на третия период.