Динамо (Москва) прекъсна серията от три поредни победи на СКА (Санкт Петербург) в Континенталната хокейна лига, след като се наложи с 2:1. Това беше трети успех за московчани над „армейците“ от града край Нева през този сезон.

Динамо откри резултата в 11-ата минута на първата третина, когато след удар на Каспарс Даугавинш шайбата се удари в кънката на Роман Рукавишников и влезе във вратата на СКА. Воденият от Вячеслав Биков тим от Санкт Петербург изравни минута в средата на третата част чрез Андрей Кутейкин. Читири минути по-късно Глеб Корягин вкара победния гол за домакините.

Атлант (Митишчи) прекъсна серията си от пет поредни загуби, записвайки успех с 4:1 над Динамо (Рига). Точни за успеха на домакините бяха Алберт Ярулин, Сергей Щмельов, Игор Левицки и Петър Врана. Андрис Джеринш вкара почетното попадение за гостите от Рига за 1:2.