Калъмбъс Блу Джакетс продължава да е най-добре представящият се тим от началото на сезона в НХЛ, след като спечели с 4:3 срещу Бостън Бруинс и записа 13-и пореден успех.

Домакините пропиляха три гола аванс, но все пак стигнаха до победата с попадение на Ник Фолиньо в последната част. Скот Хартнел, Сет Джоунс и Мат Калвърт също вкараха за Калъмбъс още през първата третина, а вратарят Сергей Бобровски завърши мача с 37 спасявания в срещата. Дейвид Бекс, Остин Чарник през първата част и чехът Дейвид Крейчи през втората бяха точни за Бостън. След успеха Калъмбъс остава на върха в НХЛ с 52 точки, а Бостън е на 15-о място с 40 точки.

Руснакът Евгени Малкин вкара своя гол номер 800 в НХЛ. Това се случи при победата на Питсбърг Пингуинс с 5:2 при визитата срещу Ню Джърси Девилс. Сидни Кросби пък се отличи с хеттрик за "пингвините", които са втори в НХЛ с 51 точки. „Дяволите” са 27-и с 33 точки.