Далас Старс записа седма загуба в последните си 10 мача, след като отстъпи с 3:4 на Монреал Канейдиънс след продължение. Алекс Галченюк вкара победния гол за Канейдиънс само 1:59 минути след началото на продължението.

Коуди Ийкин даде аванс на Далас в мача, но Макс Пачорети изравни резултата още през първата третина. Само 17 секунди след началото на втората част Джейсън Спеца възстанови аванса на Старс, но едва 40 секунди по-късно Галченюк отново изравни. Филид дано даде преднина на Канейдиънс, а Алеш Хемски вкара за 3:3.

Звездата на Каролина Хърикейнс Джеф Скинър вкара в последните минути на мача, за да изравни за 3:3 в мача срещу Отава Сенатърс. След това „ураганите“ спечелиха след дузпи с победен гол на Джейкъб Слейвин. Кем Аткинсън вкара два гола за Кълъмбъс Блу Джакетс при победата с 5:3 над Детройт Ред Уингс.