Флорида Пантърс победи у дома Тампа Бей Лайтнинг в дербито на щата Флорида от редовния сезон на НХЛ. Джонатан Марчесо даде аванс на „Пантерите” в четвъртата минута, но в началото на последната третина Онжей Палат изравни. Точно 4:28 минути преди края Райли Смит не остави шансове на вратаря Бен Бишъп и вкара втория гол за домакините, а крайното 3:1 оформи Дерек Маккензи на празна врата 36 секунди преди финалната сирена.

Ню Йорк Айлендърс в своята зала "Барклийс Сентър" тима на Ванкувър Канъкс с 4:2 в най-резултатната среща от тази нощ. В първите две третини съперниците си размениха по един гол във всяка, а в последната Кал Клатербък и Андрю Лад донесоха победата за домакините. Другите голове за Айлендърс реализираха Джейсън Химера и Николай Кулемин, а за Ванкувър се разписаха Даниел Седин и Маркус Гранлунд.

Бостън Бруинс пък разби като домакин Бъфало Сейбърс с 4:0. Туука Раск направи 32 спасявания и записа 32-и мач без допуснат гол в кариерата си, а головете за "мечоците" вкараха Дейвид Крейчи, Райли Неш, Брад Маршан и Давид Пастърнак.