Монреал Канейдиънс – ПИТСБЪРГ ПИНГУИНС 1:4
(0:1, 1:2, 0:1)
* Ерик Фер и Джейк Гюнцел вкараха през втория период и помогнаха на Питсбърг да спечели втора поредна победа. Защитниците Йън Коул и Оли Маата също бяха точни за „пингвините“, а вратарят Мат Мъри огрази 19 удара. Свен Андриджето единствен се разписа за Монреал, който загуби втори пореден мач.

УИНИПЕГ ДЖЕТС – Аризона Койотис 6:3
(1:2, 3:0, 2:1)
* Ондржей Павелец направи 30 спасявания в първия си мач за сезона за Уипипег и помогна на тима си да спре серията от четири поредни загуби. Джош Мориси, Блейк Уилър, Андрю Коп, Шоун Матиас, Якоб Троуба и Николай Елерс бяха точни за Джетс. Майк Смит отрази 29 от 35-е удара към вратата си и след като позволи на Уинипет да вкара шести гол, беше заменен от Луи Доминик.

ДЕТРОЙТ РЕД УИНГС – Бостън Бруинс 6:5 след дузпи
(1:4, 3:1, 1:0, 0:0, 2:1)
* Томас Ванек и Франс Нилсен вкараха при дузпите и помогнаха на Детройт да стигне до успеха, въпреки че през първата третина изоставаше с 0:3 и 1:4. Густав Нюкуист вкара изравнителния гол за 5:5 само 3:04 минути преди края на мача. Брад Маршан беше точен за Бостън при дузпите.

ЕДМЪНТЪН ОЙЛЪРС – Флорида Пантърс 4:3 след прод.
(2:1, 0:1, 1:1, 1:0)
* Конър Макдейвид вкара победното попадение за Едмънтън само 2,6 секунди преди края на продължетието, а освен това добави две асистенции за четвъртия пореден успех на Ойлърс. Още с първото си голово подаване в мача Макдейвид премина границата от 100 точки през кариерата си. Той направи това в своя 92-ри мач в НХЛ. Зак Касиан, Марк Летесту и Джордан Еберле също бяха точни за Едмънтън. Леон Драйзайтъл също постигната стотната си точка, след като направи асистенция за гола на Макдейвид. Винсънт Тротчек, Майкъл Сгарбоса и Грег Макег се разписаха за Флорида.

Лос Анджелис Кингс – САН ХОСЕ ШАРКС 2:3
(1:2, 1:1, 0:0)
* Джо Павелски вкара решителния гол за победата, а Джо Торнтън добави две асистенции за успеха на Сан Хосе. За „акулите“ това е втора поредна победа. Томи Уингълс и Брет Бърнс също бяха точни за Шаркс, а Мартин Джоунс направи 22 спасявания. Мариан Габорик и Танър Пиърсън се разписаха за Лос Анджелис. Дъстин Браун направи две голови подавания при втората поредна загуба на „кралете“. Вратарят на тима Петер Будай отрази 24 удара.