БЪФАЛО СЕЙБЪРС - Уинипег Джетс 4:3
(1:1, 0:2, 3:0)
* Бъфало записа втората си победа за последните три мача, след като през последната третина вкара три попадения и заличи пасив от две попадения. Браян Джонта се разписа в средата на последната част, за да донесе успеха на „сабите“.

ФИЛАДЕЛФИЯ ФЛАЙЪРС – Тампа Бей Лайтнинг 4:2
(0:1, 4:1, 0:0)
* Филаделфия спря серията си от пет поредни загуби, след като Травис Конечни, Михаел Рафъл, Шон Кутюрие и Радко Гудаш се разписаха през втората третина. Михал Нойвирт спаси 24 удара в първия си мач след двумесечно лечение на контузия. Алекс Килорн и Никита Кучеров бяха точни за гостите.

ЛОС АНДЖЕЛИС КИНГС – Минесота Уайлд 4:3 след прод.
(0:2, 2:0, 1:1, 1:0)
* Тавър Пиърсън донесе победата на „кралете“, след като се разписа 1:28 минути преди края на продължението. Минесота стигна до допълнителното време след изравнителен гол на Зак Паризе 42,1 секунди преди финалната сирена.

Кълъмбъс Блу Джакетс – НЮ ЙОРК РЕЙНДЖЪРС 4:5
(3:1, 1:1, 0:3)
* Михаел Грабнер вкара победния гол за Рейнджърс само 17 секунди преди края. Нюйоркчани стигнаха до успеха, въпреки че в един момент изоставаха с 1:4. За Кълъмбъс това беше втора поредна загуба след серията от 16 последователни победи. Грабнер и Адам Кленденинг нанизаха по две попадения за гостите, а Оскар Линдберг също беше точен за победата.

Флорида Пантърс – БОСТЪН БРУИНС 0:4
(0:1, 0:2, 0:1)
* Брад Маршан вкара два гола за успеха на Бостън, а Туука Раск отрази 25 удара за петия си мач през сезона без допуснато попадение. Райли Неш и Дейвид Бейкс също бяха точни за Бруинс. Джеймс Риймър направи 33 спасявания за Флорида, но „пантерите“ записаха шеста загуба в последните си осем мача.

Ню Джърси Девилс – ЕДМЪНТЪН ОЙЛЪРС 1:2 след прод.
(1:0, 0:0, 0:1, 0:1)
* Марк Летесту реализира победния гол за Едмънтън само 61 секунди преди края на продължението. Вратарят Кем Талбът отрази 19 удара, а Матю Банинг вкара първото си попадение в НХЛ при успеха на Ойлърс.

Отава Сенатърс – ВАШИНГТОН КЕПИТЪЛС 0:1
(0:1, 0:0, 0:0)
* Брейдън Холтби спаси 30 удара за втори си пореден мач без допуснат гол и втори от началото на сезона. Ти Джей Оши вкара единствения гол само 1:38 минути след началото на мача и така Вашингтон постигна петата си поредна победа.

Торонто Мейпъл Лийфс – МОНРЕАЛ КАНЕЙДИЪНС 3:5
(2:3, 1:1, 0:1)
* Кери Прайс направи 33 спасявания, а Монреал записа 13-ата си поредна победа над Торонто. Макс Пачорети, Артури Лекхонен, Александър Радулов, Никита Шчербак и Майкъл Макарнън бяха точни за Канейдиънс, а за треньора на тима Мишел Териен това беше успех № 400 в НХЛ.

АРИЗОНА КОЙОТИС – Ню Йорк Айлъндърс 2:1 след дузпи
(0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 2:0)
* Антони Дюклер и Радим Върбата вкараха при дузпите, за да помогнат на Аризона да прекъсне серията си от девет поредни загуби.

СЕЙНТ ЛУИС БЛУС – Далас Старс 4:3
(2:1, 1:2, 1:0)
* Пол Щастни вкара два гола при победата на Сейнт Луис. Патрик Берглунд и Владимир Тарасенко също се разписаха за „блусарите“. За Далас това беше трета поредна загуба.

КАЛГАРИ ФЛЕЙМС – Ванкувър Канъкс 3:1
(2:0, 0:1, 1:0)
* Чад Джонсън отрази 28 удара и помогна на Калгари да прекъсне серията на Ванкувър от шест поредни победи. Мат Стейджън, Алекс Шиасон и Михаел Фролик се разписаха за Флеймс. Канъкс имаше на разположение само петима защитници за целия мач, а Бо Хорват вкара единственото попадение за тима.

САН ХОСЕ ШАРКС – Детройт Ред Уингс 6:3
(3:1, 0:0, 3:2)
* Джо Павелски вкара два гола, а Микел Бьодкер, Патрик Марло, Мирко Мюлер и Йонас Донской също бяха точни за Сан Хосе, който спря серията си от три поредни загуби.