Лидерът в националната хокейна лига Чикаго продължава рекордната серия за най-много поредни мачове без загуба в редовното време. Чикаго победи Кълъмбъс с 4:3 след продължение и вече 21 поредни мача няма поражение в редовното време. Брент Сийбрук донесе победата на Чикаго, след като се разписа в 3:23 минута на продължението.

Тимът е спечелил 18 мача и има само три загуби след дузпи. Патрик Шарп и Брайън Бикъл отбелязаха в рамките само на 59 секунди в края на втората част за Чикаго. Виктор Сталберг също бе точен за домакините, които печелят за осми пореден път и има 39 точки от 42 възможни от началото на сезона. За Кълъмбъс Райън Йохансен, Вини Проспал и Артьом Анисимов. За Чикаго това е 10-та поредна победа срещу Кълъмбъс, който има седем загуби в последните си осем двубоя.