Торонто Мейпъл Лийфс записа първата си победа за сезона в НХЛ, след като се наложи с 6:3 като гост на Ню Йорк Рейнджърс.

Коуди Френсън вкара за „кленовите листа“ през първата част, а във втората третина точни бяха Фил Кесъл, Назим Кадри, Джеймс ван Риймсдайк, Тайлър Бозак и Дейвид Кларксън.

Рик Неш, Лий Стемпняк и Дерик Брасард се разписаха за домакините, които вкараха по един гол във всяка третина. Вратарят на Рейнджърс Хенрик Лудквист спаси 18 удара, но заради допуснатите шест гола беше сменен от Кем Талбот в последната част, а той отрази всички 12 удара към вратата му.

Джеймс Риймър започна мача на вратата на Торонто и направи 24 спасявания, но последната част на мача трябваше да бъде заменен, след като получи при сблъсък. Резервата Джонатан Берние спаси 11 удара.