Сан Хосе Шаркс спечели с 3:2 при гостуването си на Уинипег Джетс в единствената среща тази нощ от редовния сезон на НХЛ.

Още в самото начало Брент Бърнс (2:53) даде преднина на „акулите” при числено превъзходство, но Андрю Лад (9:17) пак при числен превес. Единственият гол през втората третина бе на Мелкър Карлсон (24:15) за гостите, а в последната част съперниците отново си размениха по едно попадение. Първо Джей Харисън (44:03) изравни за 2:2 при нов числен превес, а Марк-Едуард Власич (59:55) вкара победния гол за „акулите”.

След успеха си Сан Хосе е трети в Тихоокеанската дивизия с 47 точки, които му отреждат шеста позиция в Западната конференция. Уинипег е четвърти в Централната дивизия също с 47 точки, но е осми на Запад заради по-лошите си показатели.