Четвърта поредна победа постигна шампионът Бостън в първенството на НХЛ, след като спечели у дома с 6:3 срещу Едмънтън. Въпреки това отборът все още изостава в класирането и с 14 точки е на дъното на Източната конференция. Джони Бойчък и Джордън Каран се разписаха в рамките на 1:44 минути в първата третина и доведоха резултата до 2:0. 29 секунди по-късно обаче гостите изравниха за 2:2 с голове на ветерана Райън Смит и на играещия за първа година в НХЛ Райън Нъджънт-Хопкинс.

През втората част Брад Маршан при числено превъзходство и след него Тайлър Седжуин дадоха нов аванс от два гола за домакините, а ветеранът Смит намали до 3:4. Милан Лучич и отново Маршан 44 секунди преди края фиксираха крайното 6:3.