Уинипег Джетс – Сейнт Луис Блус 4:3 след дузпи
(1:2, 0:0, 2:1, 0:0, 1:0)

Оли Йокинен вкара в седмия рунд на изпълнението на дузпи и донесе бодега на Уинипег Джетс, въпреки че тимът изоставаше в резултата след края на първата третина.

Йокинен, който вкара и през първия период, намери горния ъгъл на вратата на Брайън Елиът при дузпите, а след това стражът на Джетс Ондрей Павелец спаси удара на Крис Стюърт.

До изпълнение на дузпи се стигна, след като защитникът на домакините вкара за 3:3 две минути преди края на редовното време. В началото на третата част Джетс се оказаха изоставащи с 1:3 в резултата. Евандър Кейн намали за 2:3 шест минути преди края.

Анахайм Дъкс – Финикс Койотс 3:2 след дузпи
(1:0, 0:1, 1:1, 0:0, 1:0)

Якоб Силфверберг вкара победния гол за Дъкс при успеха след дузпи. Така “патоците” придължават без загуба вече шести пореден мач.

Ник Бонино от Анахайм изравни резултата в мача за 2:2, когато стреля от синята линия, а шайбата мина над главата на съотборника му Дъстин Пенър.

Вратарят на Финикс Майк Смит спаси 37 удара, докато Йонас Хилер от Анахайм отрази 30 удара към вратата на “патоците”.