Лос Анджелис Кингс – МОНРЕАЛ КАНЕЙДИЪНС 4:5 след дузпи
(0:1, 4:2, 0:1, 0:0, 2:3)
* Пол Байрън вкара победната дузпа за Монреал. Макс Пачорети се отличи с два гола и една асистенция за Канейдиънс в редовното време на мача. Александър Радулов и Андрю Шоу също бяха точни за успеха. Джеф Картър и Дрю Даути реализираха по едно попадение и направиха по една асистенция за Лос Анджелис Кингс, който загуби за втори път през последните си осем мача.

КАРОЛИНА ХЪРИКЕЙНС – Тампа Бей Лайтнинг 1:0 след прод
(0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
* Филип ди Джузепе вкара първия си гол за сезона само 86 секунди след началото на продължението, за да донесе успеха на „ураганите“, които спряха серията си от три поредни загуби. Тампа Бей Лайтнинг, който не може да разчита на контузената си звезда Стивън Стамкос, записа пето поражение в последните си шест мача.

Нешвил Предатърс – ФИЛАДЕЛФИЯ ФЛАЙЪРС 2:4
(0:1, 2:2, 0:1)
* Уейн Симъндс вкара два гола при числено предимство, а Филаделфия записа пета поредна победа.

Ню Йорк Айлъндърс – ДЕТРОЙТ РЕД УИНГС 3:4
(1:1, 0:1, 2:1, 0:1)
* Дани Декайзер се разписа 62 секунди след началото на продължението, за да донесе победата на Детройт Ред Уингс. Майк Грийн вкара две попадения, а Хенрик Зетерберг се отличи с гол и асистенция.

Чикаго Блекхоукс – УИНИПЕГ ДЖЕТС 1:2
(0:0, 0:1, 1:1)
* Андрю Коп реализира победния гол за Уинипег 4:45 минути преди края, а Брайън Литъл се разписа в трети пореден мач при успеха над Чикаго.

КАЛГАРИ ФЛЕЙМС – Анахайм Дъкс 8:3
(1:0, 5:1, 2:2)
* Осем различни играчи вкараха за Калгари, който спря серията си от осем поредни загуби от Анахайм.

Едмънтън Ойлърс – МИНЕСОТА УАЙЛД 1:2 след прод.
(1:1, 0:0, 0:0, 0:1)
* Капитанът Мико Койву вкара 1:49 минути преди края на продължението, за да донесе на Минесота Уайлд успеха над Едмъндън Ойлърс.