Детройт Ред Уингс – ТОРОНТО МЕЙПЪЛ ЛИЙФС 0:4
(0:1, 0:1, 0:2)
* Вратарят Фредерик Андерсен направи 22 спасявания за втория си пореден мач без допуснат гол и общо трети за сезона. Освен това датският страж направи асистенция за успеха на Торонто. Той подаде за четвъртото попадение в мача, реализирано от Никита Сошников. Новобранецът Остън Матюс вкара 23-ия си гол за сезона. Точни за успеха на „кленовите листа“ бяха още Роман Полак и Джеймс ван Риймсдайк. Петър Мразек отрази 24 удара към вратата на Детройт.

Ню Йорк Рейнджърс – ФИЛАДЕЛФИЯ ФЛАЙЪРС 0:2
(0:0, 0:0, 0:2)
* Стив Мейсън направи 34 спасявания за 31-ия в кариерата си мач без допуснат гол, а Филаделфия сложи край на серията си от пет поредни загуби от Рейнджърс. Уейн Симъндс и Якуб Ворачек се разписаха по един път в рамките на 2:36 минути през последната третина, за да донесат успеха на „пилотите“. Хенрик Лундквист отрази 24 удара, но нюйоркчани прекъснаха поредицата си от три победи.

Колорадо Авъланч – ВАНКУВЪР КАНЪКС 2:3
(0:1, 1:1, 1:1)
* Свен Берчи вкара два гола за успеха на Ванкувър, включително и победния в следата на третата част. Маркус Гранлунд също се разписа за Канъкс, а вратарят Якоб Маркстрьом отрази 30 удара. Мат Нието и Мико Рантанен бяха точни за Колорадо, а Калвин Пикард направи 38 спасявания при седмата поредна загуба на „лавините“.

Анахайм Дъкс – ЕДМЪНТЪН ОЙЛЪРС 0:4
(0:0, 0:3, 0:1)
* Леон Драйзайтъл вкара два гола, а Кем Талбът отрази 26 удара за 15-ия в кариерата си мач без допуснат гол и четвърти за сезона. Раян Нъджънт-Хопкинс и Зак Касиан също се разписаха за успеха на Едмънтън. Джон Гибсън направи 19 спасявания на вратата на „патоците“.