Ню Джърси Девилс – Чикаго Блекхоукс 3:5
(0:0, 1:1, 2:4)

Патрик Шарп вкара три гола и помогна на Чикаго Блекхоукс за победата с 5:3 над Ню Джърси Девилс. Патрик Кейн и Мариан Хоса също бяха точни за шампионите.

Дънкан Кийт направи три асистенции, а Брент Сийбрук подаде за две попадения. Вратарят на Чикаго Анти Раанта спаси 24 удара към вратата си.

Марек Зидлицки се разписа два пъти, а Анди Грийн вкара един гол за Ню Джърси, който записа едва втората си загуба в редовното време за последните 9 мача.

Питсбърг Пингуинс – Ню Йорк Рейнджърс 5:2
(2:0, 2:0, 1:2)

Сидни Кросби реализира 23-ия си гол за сезона и направи две асистенции за Питсбърг при успеха с 5:2 над Ню Йорк Рейнджърс. Това беше 11-а поредна домакинска победа на “пингвините”.

Марк-Андре Фльори спаси 33 удара към вратата на Пингуинс. Юси Йокинен вкара два гола, а Крис Куниц също се разписа два пъти за Питсбърг.

Матс Дзукарело и Райънн Дамкона бяха точни за Рейнджърс. Капитанът на тима от Ню Йорк Райън Калахан се завърна в игра, след като пропусна 9 мача заради контузия на коляното.

Калгари Флеймс – Тампа Бей Лайтнинг 0:2
(0:0, 0:2, 0:0)

Вратарят на Тампа Бей Бен Бишоп спаси 19 удара и записа четвъртия си мач без допуснат гол от началото на сезона при победата на Лайтнинг с 2:0 като гост на Калгари.

Новобранците Онджей Палат и Никита Кучеров се разписаха за успеха на “светкавиците”, които спечелиха 7 от последните си 9 мача.

Защитникът Денис Уайдман се завърна в игра за Калгари след 16 пропуснати мача заради счупена ръка.

Анахайм Дъкс – Едмънтън Ойлърс 5:2
(3:2, 1:0, 1:0)

Бен Лавджой вкара два гола, а Йонас Хилер спаси 16 удара при победата на Анахайм с 5:2 над Едмънтън. Това беше 12-а победа на “патоците” в последните 13 мача.

Кайл Палмиери, Тим Джакман и Андрю Колиано също се разписаха за Дъкс. Това беше шеста поредна победа на Анахайм над Ойлърс. Едмънтън няма успех над “патоците” от април 2012 г.

Бойд Гордън и Найл Якупов вкараха по един гол при четвъртата поредна загуба на Едмънтън. Вратарят Иля Бризгалов парира 32 удара към вратата на Ойлърс.