БОСТЪН БРУИНС – Тампа Бей Лайтнинг 4:1
(0:0, 3:0, 1:1)
* Бостън Бруинс спря серията си от три поредни загуби. Ключова се оката втората третина, когато „мечките“ вкараха три гола чрез Доминик Муур, Дейвид Бейкс и Джими Хейс. Давид Пастърняк добави едно попадение в последната част, а вратарят Туука Раск спаси 30 удара и допусна гол единствено в края на мача, реализиран от Виктор Хедман. Бен Бишоп направи 26 спасявания пред вратата на Тампа Бей. Треньорът Клод Жулиен води Бостън в 726 мач и излезе на второ място в клубната история след 98-годишния Милт Шмид.

УИНИПЕГ ДЖЕТС – Нешвил Предатърс 3:0
(0:0, 1:0, 2:0)
* Конър Хелебайк спаси 42 удара, а Дрю Стафорд вкара първия си гол за сезона при успеха на Уинипег, който прекъсна серията си от пет поредни загуби. За Хелебайк това беше втори мач без допуснат гол през този шампионат и четвърти в кариерата му. Марк Шайфли и Адам Лаури добавиха по един гол на празна врата в края на мача за успеха на Джетс. Новобранецът Юусе Сарос спаси 21 удара към вратата на Нешвил.

Едмънтън Ойлърс – АРИЗОНА КОЙОТИС 1:2
(0:1, 0:0, 1:1)
* Джейми Макгин вкара победния гол за „койотите“ 3:44 минути преди края на мача, а вратарят на тима Майк Смит спаси 41 удара. Радим Върбата също се разписа за тима от Аризона. Така Койотис спечелиха втори пореден мач срещу Ойлърс след успеха с дузпи в петък. Милан Лучич вкара за Едмънтън, а вратарят Кем Талбът завърши с 21 спасявания.

КАРОЛИНА ХЪРИКЕЙНС – Флорида Пантърс 3:2
(0:2, 3:0, 0:0)
* Джеф Скинър се отличи с гол и асистенция за Каролина, а Флорида уволни треньора си Жерар Галан след мача. Временно поста ще поеме Том Роу, който преди началото на сезона стана генерален мениджър на клуба. Вратарят на „урагание“ Майкъл Лейтън спаси 31 удара в първия си мач в НХЛ за сезона. Виктор Сталберг и Дерек Райън също се разписаха за Каролина, а Джонатан Маршесо и Аарън Екблад бяха точни за Флорида.

Ню Йорк Рейнджърс – ОТАВА СЕНАТЪРС 0:2
(0:0, 0:2, 0:0)
* Крейг Андерсън отрази 31 удара за третия си мач от сезона без допуснат гол, а Отава записа четвърта поредна победа над Рейнджърс. Жан-Габриел Пажо и Марк Стоун бяха точни през втората третина и донесоха успеха на „сенаторите“. Вратарят на нюйоркчани Анти Раанта направи 18 спасявания.

ФИЛАДЕЛФИЯ ФЛАЙЪРС – Калгари Флеймс 5:2
(1:1, 3:0, 1:2)
* Антъни Столарц отрази 29 удара към вратата на Филаделфия за първата си победа в НХЛ. Михаел Вафъл, Якуб Ворачек, Крис ВандеВелде, Уейн Симъндс и Роман Любимов бяха точни за Флайърс, който спря серията си от две поредни загуби. Ти Джей Броуди, Матю Ткачък и Алекс Шиасон се разписаха за Калгари.