АНАХАЙМ ДЪКС – Отава Сенатърс 5:1
(3:1, 1:0, 1:0)
* Антоан Вермет и Кори Пери се отличиха с по един гол и една асистенция за победата на Анахайм. Джоузеф Крамароса, Ник Ричи и Сами Ватанен също бяха точни за „патоците“, а вратарят Джон Гибсън отрази 21 удара. Райън Дзингъл се разписа за „сенаторите“, които записаха втора поредна загуба. Майк Кондън спаси 10 удара, а през втората част беше заменен от Андрю Хамънд, който завърши с 16 спасявания.

Детройт Ред Уингс – ФИЛАДЕЛФИЯ ФЛАЙЪРС 0:1 след прод.
(0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
* Брейдън Шен вкара 2:44 минути след началото на продължението, за да донесе деветата поредна победа на Филаделфия. Вратарят Антъни Столарц направи 28 спасявания за първия си мач за сезона без допуснат гол и общо втори в кариерата му.

ВАШИНГТОН КЕПИТЪЛС – Ванкувър Канъкс 3:0
(1:0, 0:0, 2:0)
* Александър Овечкин се отличи с гол и асистенция, а Брейдън Холтби спаси 20 удара за втория си мач без допуснато попадение за сезона и общо 25-и в кариерата му. Джъстин Уилямс и Том Уилсън също бяха точни за успеха на Вашингтон

МИНЕСОТА УАЙЛД – Сейнт Луис Блус 3:1
(0:0, 2:1, 1:0)
* Мат Дъмба, Нино Нидерайтер и Микаел Гранлунд бяха точни за четвъртата поредна победа на Минесота, а вратарят Деван Дъбник направи 22 спасявания. Владимир Тарасенко се разписа за Сейнт Луис, като това беше 14-ия му гол за сезона.

ЧИКАГО БЛЕКХОУКС – Далас Старс 3:1
* Мариан Хоса, Артьом Анисимов и Артеми Патарин вкараха по един гол за Чикаго, а вратарят Скот Дарлинг отрази 23 удара. Девин Шор се разписа за Далас, а вратарят Кари Лехтонен направи 24 спасявания при втората поредна загуба на Старс и трета в последните четири мача на тима.

НЮ ЙОРК РЕЙНДЖЪРС – Ню Джърси Девилс 5:0
(1:0, 2:0, 2:0)
* Крис Крейдър блесна с гол и асистенция, а Джей Ти Милър, Брейди Шей, Брендън Пири и Джими Веси също се отличиха с попадение за третата поредна победа на Рейнджърс. Анти Раанта спаси 19 удара за втория си пореден мач без допуснат гол. Кори Шнайдър направи 25 спасявания за Ню Джърси, който допусна трето последователно поражение.

Торонто Мейпъл Лийфс – КОЛОРАДО АВЪЛАНЧ 1:3
(0:1, 0:0, 1:2)
* Колорадо се съвзе от загубата с 1:10 от Монреал в събота и спечели в Торонто след голове на Мико Рантанен, Нейтън Макинън и Блейк Комо, а вратарят Семьон Варламов спаси 31 удара. Това е втора победа за „лавините“ в последните им девет мача. Джейк Гардинът вкара за Торонто, а вратарят на тима Антоан Бибо направи 26 спасявания в първия си мач в НХЛ като титуляр.

ЕДМЪНТЪН ОЙЛЪРС – Уинипег Джетс 3:2
(0:1, 1:1, 2:0)
* Марк Летесту вкара два гола за победата на Едмънтън, а тимът му спря серията си от четири поредни загуби. Оскар Клефбом също се разписа за Ойлърс, а вратарят Кем Талбът отрази 29 удара. Матийо Перео и Крис Торбърн вкараха за Уинипег, който записа четвърто последователно поражение. Стражът на Джетс Канър Хелебайк направи 27 спасявания.