НЮ ЙОРК РЕЙНДЖЪРС – Вегас Голдън Найтс 6:4
(1:2, 1:2, 4:0)
* Мика Зибанеджад вкара победния гол за Рейнджърс 5:39 минути преди края, а се отличи и с две асистенции. Джими Веси, Матс Цукарело, Крис Крийдър, Павел Бучневич и Майкъл Грабнър също се разписаха за нюйоркчани. Хенрик Лундквист направи 30 спасявания за третата победа на „рейнджърите“ в последните им седем мача. Райли Смит реализира два гола за „златните рицари“. Оскар Линдберг вкара на бившия си отбор, а Давид Перон реализира дузпа за тима от Лас Вегас, който загуби втори пореден двубой. Максим Лагас, четвъртият вратар на Голдън Найтс, отрази 32 удара в първия си мач като титуляр в НХЛ.

ДЕТРОЙТ РЕД УИНГС – Аризона Койотис 5:3
(2:0, 2:1, 1:2)
* Антъни Манта вкара петия си гол за сезона, а Дилан Ларкин добави едно попадение и една асистенция за успеха на Детройт. Домакините се възползваха от факта, че „койотите“ имаха мач във Филаделфия в предния ден и започната вихрено. „Червените криле“ отправиха осем удара в първите три минути и вкараха два гола чрез Густав Нюкуист и Люк Гленденинг. В края на мача Дарън Хелм добави едно попадение на празна врата, а Джими Хауърд направи 30 спасявания. Джейсин Димърс, Ник Казинс и Клейтън Келър се разписаха за Аризона, а Скот Уеджууд отрази 35 удара.

Минесота Уайлд – УИНИПЕГ ДЖЕТС 1:2
(0:1, 0:0, 1:1)
* Конър Хелебайк направи 28 спасявания, а Николай Елерс и Кайл Конър бяха точти за успеха на Уинипег. Така Джетс стигнаха до шеста победа в последните си девет мача. Новобранецът Люк Кънин вкара гола за Минесота. Вратарят Алекс Сталък отрази 17 удара към вратата на „диваците“, които спряха серията си от два поредни успеха.