Яромир Ягър отбеляза своя 731-и гол в НХЛ, с който помогна на Флорида да победи като домакин Вашингтон с 4:1. С попадението 43-годишният чех се изравни на четвъртото място във вечната ранглиста по отбелязани голове с канадеца Марсел Дион, който в периода 1971-89 г. Играе за Детройт Ред Уингс, Лос Анджелис Кингс и Ню Йорк Рейнджърс.

Попаденията на Яромир Ягър са реализирани с екипите на Ню Джърси Девилс, Бостън Бруинс, Далас Старс, Филаделфия Флайърс, Ню Йорк Рейнджърс, Вашингтон Кепитълс, Питсбърг Пингуинс и Флорида Пантърс.

Пред Ягър в листата на реализаторите са само легендите на НХЛ Брет Хъл (741 гола), Горди Хоу (801) и Уейн Грецки (894). Чехът е и четвърти по отбелязани точки – 1823, като се нарежда след Хоу (1850), Марк Месие (1887) и Грецки (2857).