Яромир Ягър спечели битката на чешките хокейни звезди с Доминик Хашек в Континенталната хокейна лига (КХЛ), след като Авангард (Омск) се наложи с 4:3 над Спартак (Москва).

Гостите от Москва, чийто вратар е Доминатора, откриха резултата в 13:48 минута след гол при числено предимство, но само 50 секунди по-късно Попов изравни за домакините.

Спартак отново поведе с гол от дузпа на Юнков в 3:29 минута на втория период. Половин минута по-късно Первишин отново изравни резултата при числесно предимство.

Авангард излезе напред в 16:06 минута на втората част с втория гол на Попов в мача, но две минути след това Мусатов изравни за Спартак.

Домакините от Омск стигнаха до победата в 32-ата секунда на последната третина, когато Калюжний материализира численото превъзходство на Авангард на площадката.