Ню Йорк Рейнджърс – Уинипег Джетс 2:5
(1:0, 1:2, 0:3)

Ексиграчът на Ню Йорк Рейнджърс Оли Йокинен се отличи с два гола и асистенция за Уинипег Джетс за успеха с 5:2 като гост на бившия си тим. Девин Сетогучи, Джон Албърт и Блейк Уилър също се разписаха за гостите. Вратарят Онджей Павелец отрази 35 удара.

Матс Цукарело и Райън Калахан бяха точни за Ню Йорк Рейнджърс. Новобранецът Кам Талбот изненадващо за втори път излезе като титулярен вратар на мястото на Хенрик Лундквист и направи 25 спасявания.

Монреал Канейдиънс – Ню Джърси Девилс 3:2
(0:1, 2:0, 1:1)

Алекс Галнейчук вкара в средата на третата част и донесе на Монреал Канейдиънс победата с 3:2 над Ню Джърси Девилс. Рене Бурк и Макс Пачиорети също се разписаха за Канейдиънс, а Кери Прайс спаси 28 удара.

Стив Берние и Майкъл Райдър бяха точни за Ню Джърси, а вратарят Мартин Бродюр направи 14 спасявания. Това беше първа загуба да Девилс в Монреал в редовното време от 2008 г. насам.

Минесота Уайлд – Филаделфия Флайърс 2:0
(0:0, 0:0, 2:0)

Джейсън Поминвил и Чарли Койл вкара по едно попадение в разстояние на 57 секунди през третия период и донесоха на Минесота успеха с 2:0 над Филаделфия. Вратарят на Уайлд Джош Хардинк спаси 21 удара за третия си мач през сезона без допуснат гол.

Лос Анджелис Кингс – Сейт Луис Блус 3:2
(2:0, 1:0, 0:2)

Новобранецът Тайлър Тофоли и резервният вратар Бен Шрайвънс изиграха важна роля за Лос Анджелис Кингс при победата с 3:2 над Сейнт Луис Блус.

21-годишният Тофоли вкара два гола за „кралете“, а Джарет Стол добави едно попадение. Шрайвънс отрази 25 удара към вратата на Лос Анджелис, който е ударен от сериозна вълна на контузии.

Кевин Шатенкърк и Владимир Тарасенко бяха точни за Сейнт Луис през третата част, а вратарят Ярослав Халак направи 20 спасявания. За първи път през сезона Блус губи два поредни мача в редовното време.