Тимът на Запада спечели Мача на звездите на КХЛ, след като се наложи с 18:16 над отбора на Изтока в шоу среща, която се проведе в Братислава (Словакия). Това беше първата победа на “западняците” в историята на срещата в КХЛ.

Западът взе аванс от 3:0 още в 6-ата минута, но скоро след това Изтокът върна две попадения. В 18-ата минута резултатът беше 5:5, но точно преди почивката Лео Комаров даде аванс на Запада.

През втората третина тимът на тимът на Западната Конференция взимаше аванс, а Изтокът изравняваше. В края на частта резултатът беше 12:10 за “западняците”, които запазиха аванса си от два гола и през третия период..

За победителите по два гола вкараха Марцел Хоса, Денис Денисов и Лео Комаров. За Изтока с по две попадения се отличиха Сергей Мозякин, Йори Лехтеря и Брендън Боченски.