Земетресение на хвърлей от България

Епицентърът му е бил на 45 км от град Петрич

https://blitz.bg/stikhii/zemetresenie-na-hvarley-ot-balgariya_news1092445.html Blitz.bg

Регистрираха тази сутрин земетресение с магнитуд 3,7 в района на град Струмица, Република Северна Македония. Това съобщиха от Националния сеизмологичен център към Национален институт по геофизика, геодезия и география - Българска академия на науките.

Трусът е отчетен в 6:54 часа българско време.

Епицентърът му е бил на 45 км от град Петрич, на 60 км от град Сандански, на 90 км от град Благоевград и на 170 км от град София.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай