58-г жена умря след четири отказа за прием в болница в София ВИДЕО

Линейката обикаляла три часа между лечебните заведения в столицата

https://blitz.bg/stolitsa/58-g-zhena-umrya-sled-chetiri-otkaza-za-priem-v-bolnica-v-sofiya-video_news867419.html Blitz.bg
58-годишна жена със съмнение за мозъчен кръвоизлив почина, след като няколко болници в София отказаха да я приемат. Трагедията се развива на 8 януари.

След като я откриват в безпомощно състояние, близките й търсят спешна помощ. Следват 3 часа обикаляне с линейката, 4 отказа за прием в болница, а когато най-накрая е хоспитализирана и оперирана, се оказва твърде късно.

Жената издъхва на 22 януари, след като прекарва 2 седмици в кома.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!


Източник: Нова ТВ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай