Около 30-тина протестиращи срещу кабинета “Орешарски” се събраха пред Министерски съвет, а близо 40 души - пред президентството.
Обичайно протестът преминава под музикалния съпровод на тъпани и барабани. Един от недоволните граждани, който участва в народното брожение на колело, развява лозунг с посланието „Нямаме право да се уморяваме да протестираме”.
От няколко дни заради жегите голяма част от протестиращите се включат в инициативата след 20 часа. /БЛИЦ
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.