70 протестиращи кръстосват между Министерски съвет и президентството

Мъж избра да изрази недоволството си от управлението на колело

https://blitz.bg/stolitsa/70-protestirashti-krastosvat-mezhdu-ministerski-savet-i-prezidentstvoto_news215522.html Blitz.bg

Около 30-тина протестиращи срещу кабинета “Орешарски” се събраха пред Министерски съвет, а близо 40 души - пред президентството.

Обичайно протестът преминава под музикалния съпровод на тъпани и барабани. Един от недоволните граждани, който участва в народното брожение на колело, развява лозунг с посланието „Нямаме право да се уморяваме да протестираме”.

От няколко дни заради жегите голяма част от протестиращите се включат в инициативата след 20 часа. /БЛИЦ

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай