Напрежение между съседи в столичен жилищен блок в София ескалира, след като жена отправи словесни заплахи към своя съседка заради домашен любимец. Случаят се разиграл в късните следобедни часове пред входа на кооперацията, пише GlasNews.
Случая е от квартал "Надежда" 3.
Конфликтът започнал заради куче, което според едната страна системно вдигало шум и замърсявало общите части. След поредна забележка, отправена от потърпевшата съседка, между двете жени възникнал остър спор.
Напрежение ескалира
Очевидци разказват, че тонът бързо се изострил, като едната от жените отправила заплахи и обиди. Наложила се намеса на други съседи, за да бъде предотвратено физическо сблъскване.
По неофициална информация е подаден сигнал до полицията. От органите на реда потвърдиха, че е извършена проверка по случая, като страните са предупредени с протокол.
Живущи в блока коментират, че напрежението между двете семейства не е от вчера, а спорът за домашния любимец е „капката, която е преляла чашата“.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!