БЛИЦ TV: Блондинка побърка полицаите пред НС, викнаха Бърза помощ СНИМКИ

На мястото пристигна и лекарски екип, който да прегледа Христо, който, по думите на Манолова, 10 часа е бил държан без тоалетна и му е станало зле

https://blitz.bg/stolitsa/blic-tv-blondinka-pobarka-policaite-pred-ns-viknaha-barza-pomosht-snimki_news770023.html Blitz.bg
Служители на полицията и на НСО сложиха край на блокадата на парламента, предаде репортер на БЛИЦ. Както медията ни съобщи, по-рано днес майки от „Системата ни убива” влязоха в сградата.

Малко по-късно заявиха, че няма да я напуснат, докато правителството не подаде оставка.

Към тях се присъедини и бившият омбудсман Мая Манолова, която твърдеше, че е трябвало да присъства на заседание на енергийната комисия.



Протестиращи се намъкнаха в парламента с ултиматум и се заканват да останат там, докато...



Заради мерки за сигурност всички трябваше да останат във фоайето.



В края на работния ден служител от охраната на Народното събрание помоли най-учтиво недоволните граждани да напуснат сградата. След като те отказаха, се наложи униформените да ги изкарат навън.



На мястото пристигна и лекарски екип, който да прегледа Христо, който, по думите на Манолова, 10 часа е бил държан без тоалетна и му е станало зле.  







Последна от сградата излезе самата Манолова, която буташе количката на момчето. 
 
 
 

Снимки/Видео: Георги КОЛЕВ, БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай