Камерата на БЛИЦ TV хвана Пламен Орешарски на влизане в Народното събрание. Премиерът се появи след като преди това депутатите от БСП, ДПС и "Атака" осигуриха кворум за провеждане на заседание.
В същото време от другата страна на сградата протестиращите скандират станалите обичайни искания за оставка на правителството. За разлика от вчера, днес обстановката е далеч по-спокойна и не предвещава да се стига до ексцесии. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.