БЛИЦ TV: Пламен Орешарски влезе в парламента "от другата страна" на протеста

Обстановката не предвещава ексцесии

https://blitz.bg/stolitsa/blic-tv-plamen-oresharski-vleze-v-parlamenta-quotot-drugata-stranaquot-na-protesta_news207755.html Blitz.bg

Камерата на БЛИЦ TV хвана Пламен Орешарски на влизане в Народното събрание. Премиерът се появи след като преди това депутатите от БСП, ДПС и "Атака" осигуриха кворум за провеждане на заседание.

В същото време от другата страна на сградата протестиращите скандират станалите обичайни искания за оставка на правителството. За разлика от вчера, днес обстановката е далеч по-спокойна и не предвещава да се стига до ексцесии. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай