Протестиращите пред Народното събрание се разпръснаха и блокираха кръстовищата на Софийския университет. Готвят се да блокират и Орлов мост.
300 от протестиращите пред Парламента се разделиха на групички. Една част тръгнаха по бул. „Цар Освободител” в Софийски университет. Няколко групи от по 20-30 души остават в района на Народното събрание. Полицейското присъствие е засилено.
Протестиращите скандират „Оставка”, носят плакати и български знамена.
Обяснението на протестиращите, че след като час и половина никой от депутатите в Парламента не им е обърнал внимание днес, те ще накарат властта да ги чуе като спрат движението на двете централни софийски кръстовища.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.