Изоставена раница на трамвайна спирка на столичния булевард "Янко Сакъзов" доведе до отцепването на района около парка "Заимов", съобщава Нова телевизия.
В момента се очаква екип от специалисти, който да обезвреди "опасния обект". /БЛИЦ
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.