Кърваво меле на бул. "Черни връх", пребиха виновника за инцидента

Отнето предимство от трета кола доведе до сблъсък между джип БМВ X 5 и лек автомобил

https://blitz.bg/stolitsa/karvavo-mele-na-bul-quotcherni-vrahquot-prebiha-vinovnika-za-incidenta_news399243.html Blitz.bg

Зверско автомеле и последвал бой стана на бул. "Черни връх" в София, съобщава ПИК. Отнето предимство от трета кола доведе до сблъсък между джип БМВ X 5 и лек автомобил. След удара участниците в инцидента слязоха и започнаха зверски да се налагат един друг. Има пострадала жена в инцидента.

Шофьорът, който предизвика катастрофата беше пребит с юмруци и ритници от водача на джипа.

Току що дойде полиция и линейна на мястото. Образува се задръстване по булеварда.





Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай