Оставка е подал кметът на р-н Витоша Стойко Дуков. Това съобщи във “Фейсбук” Георги Кадиев.
“Напомням, че в сигнала ми до г-жа Фандъкова през април имаше приложени доказателства за конкретни престъпления, ощетили Столична община с над 600 хил. лв. За тях съм сезирал и прокуратурата, пише Кадиев. – “Оставката в случая е просто елегантно излизане през задния вход, позволено му от ГЕРБ и Фандъкова. Пожелавам на жителите на р-н Витоша повече късмет със следващото назначение на Фандъкова за районен кмет.”
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.