Кошмар навръх Нова година! Серия брутални палежи на коли изправи на нокти софиянци (СНИМКА)

https://blitz.bg/stolitsa/koshmar-navrah-nova-godina-seriya-brutalni-palezhi-na-koli-izpravi-na-nokti-sofiyanci-snimka_news648766.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd">

Няколко брутални палежи на коли в столицата са станали навръх Нова година, научи БЛИЦ. За тях до момента няма подробности от кого са били извършени.

Читатели на БЛИЦ разкриха, че първият палеж е бил на паркинг в "Овча купел", където са горели четири автомобила. Те са били запалени преди около седмица, а след няколко дни на съседна улица е горял друг автомобил.

Вторият случай е от нощта на 29-ти срещу 30 декември и е от кв. "Красна поляна". Колите са били паркирани пред блок на ул. "Вардар". Запалени са джип и стоящият до него друг автомобил. 


Снимка: Нова телевизия

От МВР засега не е съобщавана официална информация по двата случая. 

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай