Общественият транспорт ще се движи по празнични разписания от 1 до 3 януари 2021 г. През нощта на 31-ви срещу 1 януари няма да има превоз.
Шефът на "Метрополитен" Стоян Братоев коментира пред "Монитор", че най-вероятно и метрото няма да работи. Причината е епидемичната обстановка в страната и отмяната на новогодишните мероприятия в центъра на града.
"Най-вероятно няма да се движи, защото в тази обстановка не правилно, заповедта за това ще бъде издадена тези дни", каза Братоев.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.