Надежда Бобчева напуска поста заместник-кмет по екология в Столична община.
Надежда Бобчева написа във Фейсбук профила си, че затваря страницата „Столична община“, за да се впусне в ново професионално приключение.
В социалните мрежи тя благодари на екипа за подкрепата и съвместната работа по различни проекти, като обеща скоро да сподели повече за следващата си стъпка.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.