Обезглавен: Махната главата на руския войник от Паметника на Съветската армия СНИМКИ
Полицейското присъствие в района продължава, а режимът на охрана денонощен. В близост до монумента има изградени КПП-та
Демонтажът на Паметника на Съветската армия в София, който започна във вторник сутринта, продължава. Тази сутрин работниците успяха да свалят още една част от бронзовите фигури на върха на монумента.
Във вторник вечерта първа бе отрязана с флекс ръката с шпагина. Днес пък демонтираха главата на руския войник от Паметника на Съветската армия.
Снимки: Булфото
Полицейското присъствие в района продължава, а режимът на охрана денонощен. В близост до монумента има изградени КПП-та.
БЛИЦ припомня, че преместването на паметника ще струва около 260 хиляди лева, като в тази сума не влизат дейностите по реставрация, съобщават от общината.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук
Последвайте ни
Сега става да го хванат за големите топки
АЛЬОША ! Фeдерoси за Рубли, Тоест за Без Пари Павиш ли ?
ПРОСТАК.
ФАШИСТКА ПАСМИНА НАСЛЕДНИЦИ НА ФАШИСТКИ ЧОРБАДЖИЙСКИ РОДОВЕ.
ЦЕЛИЯ 3aдунaйския КЕHEФ е Съветски Паметник и Трябва да се Обезглави не Само МОЧА !
МОЧА Окупатор ще го Правим КРЕМАТОРИУМ за Комуниcти, Mилиционери и Техните Пoтомства !
Майката на бозавия Иво МОЧА Инджев е била шеф в ДЪРЖАВНА СИГУРНОСТ за проследяване на инакомислещите. Мерси.
ГРОБАРИТЕ от Пазарджик Първи ще Напълним с ТРУПОВЕТЕ на Комуниcти КРЕМАТОРИУМИТЕ !
Имам чувството, че ти си член от екипа.
мааму.А аз се чудя, защо сметката ми за ток и парно е по ниска.Слава Байдъну, и на Шиши също.
мааму.А аз се чудя, защо сметката ми за ток и парно е по ниска.Слава Байдъну, и на Шиши също.
БОКЛУЦИИИИИ
Отрочетата на ДС събарят паметника, поставен от дедите им. Достойно е за анализ на Фройд това, което става в момента.
Хора, чували ли сте за аналог на виаграта, който е 3 пъти поефективен и напълно безопасен на всяка възраст, а и лекува мъжки болести. Лично го тествах и сега го препоръчвам на всички, мега готино нещо е, прочетете сами какво може: https://01r.me/igbQbos
Ха ха , аз предлагам на мястото на този паметник нашите ,,хубавци,, управници да издигнат ВЕЛИЧЕСТВЕН паметник на американските и английските военни летци бомбардирали София! Така ще докажем своята ,,лоялност,, и непоколебима вярност към Еврогейския съюз!
му стигнат до звънците, да ги оближат,че после ни чака големия.....
Час по скоро да го махат. Глоби за всички кресльовци и нарушители на обществения ред.