Полицията въдвори ред на Ларгото и освободи движението

Шепата протестиращи, които блокираха булеварда, бяха ограничени върху тротоара

https://blitz.bg/stolitsa/policiyata-vadvori-red-na-largoto-i-osvobodi-dvizhenieto_news767598.html Blitz.bg
Движението за автомобили в Триъгълника на властта отново бе възстановено.

Това се случи близо час, след като шепа хора блокираха жълтите павета в района на площад "Независимост" за пореден път.
 
Полицаите предприеха действия и ограничиха протестиращите само върху тротоара пред новата сграда на Народното събрание.

Затворен за преминаване обаче е подлезът до президентството.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай