Посред нощ: Някой нахлу в посолството на ОАЕ в София Снимка

Кола се е забила в сградата дипломатическата мисия

https://blitz.bg/stolitsa/posred-nosht-nyakoy-nahlu-v-posolstvoto-na-oae-v-sofiya-snimka_news1137237.html Blitz.bg

Катастрофа е станала посред нощ на бул. "Черни връх" в София. Това става ясно от снимка, публикувана във фейсбук групата "Катастрофи в София". На кадъра се вижда, че кола е напуснала пътното платно и се е забила в оградата на сграда.

"Някой нахлу в посолството на ОАЕ на Черни връх", пише авторът на поста.

Все още не е ясно дали има и колко са пострадалите при инцидента.

Предстои да се изясни и причината за инцидента и дали се касае за катастрофа или преднамерено действие.

Веднага под поста заваляха и коментари на потребители.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай