Протестът се разцепи на две преди около половин час. По-малка група тръгна по обичайния маршрут към “Орлов мост”. Другите останаха пред сградата на Министерски съвет, където и сега продължава концертът на Милена и Васко Кръпката.
Хиляди се включиха в протестното шествие в София. Няма данни за инциденти, не са регистрирани нарушения на реда. Полицията продължава да се грижи за сигурността по време на протестните прояви и апелира гражданите към мирен протест, съобщават от МВР./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.