Рехавият протест пред земеделското министерство приключи

Бойко Синапов доведе 30-ина души, но без трактори и животни

https://blitz.bg/stolitsa/rehaviyat-protest-pred-zemedelskoto-ministerstvo-priklyuchi_news207627.html Blitz.bg

Едва трийсетина души от браншовата организация на Бойко Синапов дойдоха да протестират пред Министерството на земеделието, като съвсем мирно постояха малко и постепенно се разотидоха.

Липсата на трактори и животни, които да подкрепят протестиращите фермери, направи акцията почти незабележима. По-рано днес от пресцентъра на земеделското министерство разпространиха информацията, че финансирането по европрограмите за българските земеделци ще е в обем като миналата година и ще започне от есента на годината.

Към 13 часа пред сградата на министерството останаха едва шест-седем души, които продължаваха да обсъждат нещо. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай