Спират водата в Горна баня

https://blitz.bg/stolitsa/spirat-vodata-v-gorna-banya_news207954.html Blitz.bg

"Софийска вода” временно ще прекъсне водоснабдяването в част от кв. „Горна баня”, съобщиха от дружеството. Във връзка с пресвързване на новоизграден уличен водопровода на ул. „Войнишко въстание” кв. „Горна баня”, се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 21:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на:

ул. „Войнишко въстание”, ул. 742, ул. „Люлински поток”.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска, разположена на адрес: ул. ”Войнишко въстание” ъгъла с ул. 742.

Ремонтните дейности ще осигурят по-добро управление на водопроводната мрежа като максимално се ограничат зоните на евентуални бъдещи нарушения на водоснабдяването.

Засегнатите от прекъсването на водата, могат да получат повече информация от Телефонния център на “Софийска вода” АД на телефон 0700 12121.

“Софийска вода” АД предварително се извинява на своите клиенти за причинените временни неудобства.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай