Столичанка: От 5 дни си хвърлям боклука в други квартали, снегът поне го скри

Хората се интересуват от един въпрос: Кога ще приключи този кошмар?

https://blitz.bg/stolitsa/stolichanka-ot-5-dni-si-hvarlyam-bokluka-v-drugi-kvartali-snegat-pone-go-skri_news1126506.html Blitz.bg

На предната ми публикация поне имаше сняг върху боклука.

Днес (27.12.2025 г.), ул." Латинка" в квартал "Изток", боклукът не е прибиран повече от 7 дни.

Така започва публикацията на Мадлен Цветкова във Facebook - една от многото потърпевши в София, които не могат да си изхвърлят боклука заради препълнени контейнери и тонове боклук около тях, а да не говорим, че в най-голямата криза с боклука, продължава безотговорната практика - изхвърляне на ненужните мебели до контейнерите. 

"От 5 дни аз си карам боклука до други квартали с празни контейнери", пише още Цветкова, цитирана от Фокус. 

Снегът временно прикри мръсотията на столицата, но проблемите останаха. И докато някои се "хапят" за цени на тон, за това " кой е герой" и дали кризата е режисирана, хората се интересуват от един въпрос: Кога ще приключи този кошмар? 
 

Коментирай
3 Коментара
ЖАНА
преди 1 месец

СОФИЯ ПРИЛИЧА НА КОЧИНА ОТ НЕКАДЪРНОТО УПРАВЛЕНИЕ НА ПП ДБ ШАРЛАТАНИТЕ ТЕРЗИЕВ НАЙ НЕКАДЪРНИЯ КМЕТ ОТ 30 ГД НАСАМ НА СОФИЯ ТРЯБВА ДРУГ КМЕТ.ТОЗИ НЕ СЕ СПРАВЯ .

Откажи
Татяна Исакова
преди 1 месец

Предлагам на кмета да се разходи и в квартал “Люлин”, да види как е разрешен въпроса с боклука и да се запознае с плъховете около кофите за смет.

Откажи
Рая
преди 1 месец

Аз от Лагера съм доволна от Терзиев. Всеки ден се събира боклука. Браво

Откажи