Сугарев се включи в протеста

Вече съм във форма, похвали се поетът

https://blitz.bg/stolitsa/sugarev-se-vklyuchi-v-protesta_news214440.html Blitz.bg

Едвин Сугарев се включи в протеста пред Министерски съвет. Поетът е почти напълно възстановен след 22-дневната гладна стачка, заради която лежа в болница. Инициативата #ДАНСwithme събира хората, недоволни от правителството на премиера Пламен Орешарски за 49-ти пореден ден.

"Вече съм във форма. В първия ден, в който се почувствах добре, дойдох да подкрепя хората", похвали се пред камерата на Канал 3 Сугарев, който се смеси с хората на площад "Независимост". 

Протестиращите се събраха за 49-та поредна вечер пред Министерски съвет с искане за оставка на правителството и предсрочни избори. Участниците в протеста и тази вечер развяват български знамена и са издигнали различни лозунги с послания за оставка на правителството. /БЛИЦ

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай