Такова чудо в София едва ли някой някога е виждал в петък вечер СНИМКИ

Вчера вечерта в час пик трафикът в столицата бе близък до нула

https://blitz.bg/stolitsa/takova-chudo-v-sofiya-edva-li-nyakoy-nyakoga-e-vizhdal-v-petak-vecher-snimki_news735895.html Blitz.bg
Кратко излизане по централните софийски булеварди, които обикновено са задръстени от коли в петък вечер, показва липса на коли и пешеходци, заради необходимостта от взаимна изолация на хората по време на епидемията от коронавирус, видя Булфото.  
 


Снимки: Булфото

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай