Кратко излизане по централните софийски булеварди, които обикновено са задръстени от коли в петък вечер, показва липса на коли и пешеходци, заради необходимостта от взаимна изолация на хората по време на епидемията от коронавирус, видя Булфото.





Снимки: Булфото
Абонирайте се за нас в
Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.