Група от 50-ина човека блокира столичния булевард "Брюксел" за около половин час днес. Протестиращите срещу кабинета "Орешарски" спряха автомобилите, въпреки че нямат разрешение от общината.
По информация на БЛИЦ демонстрантите са се организирали чрез лични съобщения "Фейсбук". Подготовката не е извършвана на някоя от стените в социалната мрежа, за да бъде запазена тайната на мероприятието.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.