ТИР изсипа бира на Ломско шосе (СНИМКИ)

Кенчета с германска “Карлсберг” се търкалят по пътя

https://blitz.bg/stolitsa/tir-izsipa-bira-na-lomsko-shose-snimki_news208100.html Blitz.bg

Нелеп инцидент се случи преди малко с ТИР, натоварен с бира от германската марка “Карлсберг”.

Той изсипа почти целия си товар на кръговото движение на столичния булевард “Ломско Шосе до надземната спирка на метрото при станция "Ломско шосе". Причините се изясняват./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай